Josef Běhůnek - Chalupy ve stráni

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole J. Běhůnek. Rámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1931 – 2014
Malíř. Studoval Vyšší státní odbornou školu pro umělecký průmysl v Jablonci n. Nisou a na AVU v Praze u V. Sychry a M. Holého. Absolvoval studijní cesty do Francie, Německa, Jugoslávie, Rakouska a Ruska. Krajinář a figuralista. Žil v Praze, rád maloval mizející starý Žižkov. Vystavoval doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

97949. Chalupy ve stráni
Dražba ukončena:02.07.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč