Johann Maresch, Ústí nad Labem kolem roku 1900 - Figurální lampa

Keramika, celková výška 68 cm. Značeno JM.

Pozn.: Silně poškozeno. Bez záruky elektrifikace.

o autorovi: 1821-1914
Johann Maresch, podnikatel a německý politik, založil r. 1841 v Ústí n. Labem továrnu na siderolitovou keramiku, která fungovala do r. 1948.

Johann Maresch, Ústí nad Labem kolem roku 1900
80056. Figurální lampa
Dražba ukončena:13.07.2022 21:58:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč