Keramika, celková výška 68 cm. Značeno JM.
Pozn.: Silně poškozeno. Bez záruky elektrifikace.
o autorovi: 1821-1914
Johann Maresch, podnikatel a německý politik, založil r. 1841 v Ústí n. Labem továrnu na siderolitovou keramiku, která fungovala do r. 1948.