Johann Jacob Ebert - Naturlehre

Kniha, 18x11 cm. Vydal Josef Georg Trassler v Troppau roku 1785. Celokožená zlacená vazba. 559 stran. Obsahuje 22 ručně kolorovaných rozkládacích mědirytin zvířat, fyzikálních přístrojů a nákresů.

Pozn.: Mírně poškozeno. Vazba na hřbetě natržena cca 2 cm.

Johann Jacob Ebert
61210. Naturlehre
Dražba ukončena:14.07.2021 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč