Kniha, 18x11 cm. Vydal Josef Georg Trassler v Troppau roku 1785. Celokožená zlacená vazba. 559 stran. Obsahuje 22 ručně kolorovaných rozkládacích mědirytin zvířat, fyzikálních přístrojů a nákresů.
Pozn.: Mírně poškozeno. Vazba na hřbetě natržena cca 2 cm.