J.O. - Rasberry

Kombinovaná technika (tempera a akryl), 50x50 cm. Signováno vpravo vzadu JO 2021. Nerámováno.

J.O.
73064. Rasberry
Dražba ukončena:24.02.2022 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč