J.Mžyk, J.Severová, A.Khunová, Strýček, A.Laufrová, Vlach, J.Kašpar, J.Eliška a další - Soubor 16 grafických listů

Různé grafické techniky od 61x41 cm do 19x14 cm. Všechny signovány, z toho 8 nečitelně. Volné listy.

Pozn.: Některé poškozené v okrajích.

J.Mžyk, J.Severová, A.Khunová, Strýček, A.Laufrová, Vlach, J.Kašpar, J.Eliška a další
44508. Soubor 16 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2020 21:33:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč