J. Krejsa - Honosná kytice

Barevný dřevoryt, 52x54 cm. Signováno vlevo dole v tisku J. Krejsa. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

J. Krejsa
52207. Honosná kytice
Dražba ukončena:11.11.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč