J. Kadeřábek, V. Hlobil - Soubor 2 prací Z českého venkova

2x olej na kartonu, 25x35 cm, 28x40 cm. Obě signovány vpravo dole. Nerámováno.

J. Kadeřábek, V. Hlobil
304460. Soubor 2 prací Z českého venkova
Dražba ukončena:17.04.2020 20:10:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč