Serigrafie, 50/100, 76x54 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Voves. Volný list.
Pozn.: Papír v rohu mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1945. Studoval architekturu. Od konce 70. let se věnuje výtvarné tvorbě, grafikám a grafickým úpravám knih.