Jiří Voves - Noc ve městě

Serigrafie, 50/100, 76x54 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Voves. Volný list.

Pozn.: Papír v rohu mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1945. Studoval architekturu. Od konce 70. let se věnuje výtvarné tvorbě, grafikám a grafickým úpravám knih.

Jiří Voves
69461. Noc ve městě
Dražba ukončena:08.12.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo