Jiří V. Peca - Krajina

Olej na plátně, 81x100 cm. Signováno vlevo dole Jiří V. Peca. Olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

29838. Krajina
Dražba ukončena:28.03.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 08.03.2019 18:34:59 863