Jiří Salajka

61644. Lední hokej

popis: Olej na plátně, 40x56 cm. Signováno dole uprostřed Salajka J. Rámováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:48:02

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč