Olej na sololitu, 52x35 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1951
Malíř. Věnuje se imaginativní malbě, jeho dílo je značně ovlivněno F. Muzikou. Používá výhradně techniku olejomalby. Malířem na volné noze se stal v roce 1990.