Olej na sololitu, 52x40 cm. Signováno vpravo dole Lochman 91. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1951
Malíř. Věnuje se imaginativní malbě, jeho dílo je značně ovlivněno F. Muzikou. Používá výhradně techniku olejomalby. Malířem na volné noze se stal v roce 1990.