Jiří Lochman - Bolek Polívka

Olej na sololitu, 52x40 cm. Signováno vpravo dole Lochman 91. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951
Malíř. Věnuje se imaginativní malbě, jeho dílo je značně ovlivněno F. Muzikou. Používá výhradně techniku olejomalby. Malířem na volné noze se stal v roce 1990.

Jiří Lochman
60831. Bolek Polívka
Dražba ukončena:30.06.2021 21:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč