Jiří Lochman

60831. Bolek Polívka

popis: Olej na sololitu, 52x40 cm. Signováno vpravo dole Lochman 91. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951
Narodil se v Bělé pod Bezdězem. Je současný český malíř. Je odchovancem mistrů české imaginativní malby, především Františka Muziky. Od roku 1968 se věnuje výhradně olejomalbě.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč