Lepty, oba 100x60 cm. Oba signovány tužkou Kornatovský. 1x rám, sklo, 1x rám.
Pozn.: Rámy poškozeny.
o autorovi: 1952
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u prof. Paderlíka a doc. Ptáčka. Učil užitnou malbu na PedF UK v Praze. Vytvářel cykly kreseb a grafických listů s jasnými a srozumitelnými symboly. Odtud přecházel k rozměrným kresbám organických útvarů. Významnou roli u něj hraje světelná modelace obrazu. Jeho dílo je zastoupeno v NG v Praze, v AJG na Hluboké n. Vltavou a v dalších uměleckých institucích doma i v zahraničí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.