Jiří Felger

58406. Květina II.

popis: Olej na kartonu, 70x46 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 2 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč