Jiří Bučil - Jižní Čechy

Olej na sololitu, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Bučil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

306435. Jižní Čechy
Dražba ukončena:25.10.2020 20:03:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč