Jindřich Stehlík

61628. Krajina v Dalmácii

popis: Olej na kartonu, 33x44 cm. Signováno vlevo dole J. Stehlík. Rámováno.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč