Jindřich Krátký

60968. Temný úplněk

popis: Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole J. Krátký 70. Olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:51:05

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč