Jindřich Krátký - Temný úplněk

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole J. Krátký 70. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Jindřich Krátký
60968. Temný úplněk
Dražba ukončena:01.07.2021 20:51:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč