Jiljí Sedláček - Dva v prostoru

Kombinovaná technika, 14x16 cm. Signováno dole uprostřed I. Sedláček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: studia 1972-76 SUŠ Uherské Hradiště : František Nikl, Jan Hanáček
studia 1977-83 AVU Praha : Oldřich Oplt
Ve svých dílech inklinoval spíše k abstraktním tématům. Pro jeho obrazy je typická jednoduchost, úspornost a přehlednost. Jeho malby se také vyznačují malířskou rafinovaností a propracovanou prostorovou kompozicí. Kromě malby se věnoval i kresbě, grafice a architektuře, vytvářel kovové a dřevěné reliéfy a dekorativní stěny.

Jiljí Sedláček
79860. Dva v prostoru
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč