Kombinovaná technika, 14x16 cm. Signováno dole uprostřed I. Sedláček. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: studia 1972-76 SUŠ Uherské Hradiště : František Nikl, Jan Hanáček
studia 1977-83 AVU Praha : Oldřich Oplt
Ve svých dílech inklinoval spíše k abstraktním tématům. Pro jeho obrazy je typická jednoduchost, úspornost a přehlednost. Jeho malby se také vyznačují malířskou rafinovaností a propracovanou prostorovou kompozicí. Kromě malby se věnoval i kresbě, grafice a architektuře, vytvářel kovové a dřevěné reliéfy a dekorativní stěny.