J. Homolka - Zámecké schody

Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vpravo dole Homolka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

J. Homolka
92788. Zámecké schody
Dražba ukončena:02.04.2023 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč