J. Homolka - Karlův most

Olej na plátně, 36x48 cm. Signováno vpravo dole J. Homolka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

J. Homolka
91183. Karlův most
Dražba ukončena:05.03.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč