Litografie, 44x30 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jean Veber. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1864 – 1928 Francouzský malíř, kreslíř, ilustrátor a karikaturista.