.. - Jatagan II

Obecný kov, kost, 71 cm, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Pozn.: Čepel zdobena geometrickými ornamenty a arabským písmem.

Nejdelší strana: 71 cm

..
114663. Jatagan II
Dražba ukončena:14.04.2024 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč