.. - Jatagan I

Obecný kov, dřevo, 66 cm, Neznačeno.

Stav: Poškozeno.

Pozn.: Čepel zdobena geometrickými ornamenty a arabským písmem..

Nejdelší strana: 66 cm

..
114644. Jatagan I
Dražba ukončena:14.04.2024 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 08.04.2024 20:33:34 1610