Jaroslav Veris - Zamazal

60859. Smyslný akt

popis: Olej na kartonu, 29x47 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 22:18:03

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč