Keramika na dřevěném podstavci, celková výška s podstavcem 24 cm. Signováno Jarka Stanzl 1935.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1907 - ?
Sochař, restaurátor. Studoval na UMPRUM v Praze. Zabýval se sochařskou tvorbou a restaurátorstvím. Řada jeho prací vznikla v pálené hlíně. Samostatně vystavoval v Praze a v Táboře.