Pastel na kartonu. 32x47 cm. Signováno vpravo dole Jar. Šámal. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám poškozen.
o autorovi: 1914 - 1988
Narodil se v Bosni u Mnichova Hradiště. Studoval v Praze AVU u prof. Nejedlého a Holého. Ve své tvorbě se inspiroval životem na venkově, a to jak krajinou, tak zemědělskou technikou, maloval také zátiší. Zabýval se rovněž grafikou a realizacemi pro architekturu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.