Kombinovaná technika-kresba, 36x46 cm. Signováno vlevo dole Ronek? Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 59 cm
o autorovi: 1892 – 1962
Malíř. Studoval soukromě u profesorů Reisnera a Preislera v Praze. Zabýval se malířskou tvorbou, s oblibou zachycoval průmyslové objekty, zejména parní lokomotivy. Věnoval se ilustrátorské tvorbě, např. časopisu Moře a plavba. Sběratelsky byl úspěšný zvláště v Čechách a v Německu.