Jaroslav Michek - Jaro na vesnici

Olej na kartonu, 23x32 cm. Signováno vpravo dole Michek J. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jaroslav Michek
67949. Jaro na vesnici
Dražba ukončena:24.10.2021 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.10.2021 21:22:19 468
500 Kč 22.10.2021 14:24:40 6155