Jaroslav Kříž - Osamělá chalupa

Olej na kartonu, 36x30 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Kříž. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se 1934 v Přepychách u Rychnova nad Kněžnou.
Studoval výtvarnou výchovu v Praze na Pedagogickém institutu u C. Boudy, J. Bureše a K. Lidisckého. Ve své tvorbě se věnuje hlavně krajinomalbě, kde mu jsou inspirací střední a jižní Čechy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10.000 Kč.

71528. Osamělá chalupa
Zbývá:9 dnů, 8 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč