Jaroslav Jakubec - Kolemjdoucí

Železo, plast. Výška 185 cm.

Signováno na podstavci Jakubec.

o autorovi: Narozen 1996, Praha.
Malíř, sochař a šperkař. Studoval na Art and Design Institut v ateliéru Romana Franty.
Jaroslav Jakubec je umělec nové generace. Ve své tvorbě se zabývá existencionálními dilematy, které nás v současné době přivádějí k řešení niterné otázky našeho bytí v této globalizované a přesto rozdrobené společnosti. Jeho díla hovoří o jedinečnosti duše a její izolovanosti na začátku dvacátých let jednadvacátého století.

77155. Kolemjdoucí
Dražba ukončena:25.05.2022 20:30:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč