Jaroslav Grus - U vsi

Kombinovaná technika, 60x93 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

vydraženo top posouzeno znalcem
82402. U vsi
Dražba ukončena:31.08.2022 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč