Jaroslav Eduard Dvořák - Remízek

Olej na plátně, 140x150 cm. Signováno dole uprostřed JED 93. Olištováno.

32416. Remízek
Dražba ukončena:29.05.2019 21:02:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč