Jaroslav Čermák - napodobitel - V harému

Olej na plátně, 80x120 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 131 cm

vydraženo velký formát
Jaroslav Čermák - napodobitel
106643. V harému
Dražba ukončena:10.12.2023 20:42:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč