Jaromír Trojan - Předjaří - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole J. Trojan 62. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jaromír Trojan
308882. Předjaří - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:06.06.2021 20:11:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč