Jaromír Jindra - Růže

Olej na plátně, 75x60 cm. Signováno vzadu Jaromír Jindra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

Jaromír Jindra
93261. Růže
Dražba ukončena:27.04.2023 22:08:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč