Jarmila Králová - Jsme tady pro tebe

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Já Králová 23. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: Současná autorka, která žije a tvoří nedaleko Prahy. Původně vystudovala SPŠ oděvní a uměleckému návrhářství a tvorbě doplňků se věnovala. Později soukromě studovala u profesora pražské UMPRUM J. Žižky. Ve volné tvorbě jsou jejími inspiračními zdroji jednak cesty a také studium filozofie a meditace. Podílela se na četných výstavách doma i v zahraničí a její díla jsou zastoupena ve sbírkách téměř na všech kontinentech.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

Jarmila Králová
114253. Jsme tady pro tebe
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč