Jar. Procházka - Kostel sv. Mikuláše na Malé Straně

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jar. Procházka. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

308412. Kostel sv. Mikuláše na Malé Straně
Dražba ukončena:22.04.2021 20:20:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč