Japonsko po r. 1900 - Váza japonismus

Keramika, výška 26 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko po r. 1900
101285. Váza japonismus
Dražba ukončena:03.09.2023 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč