Japonsko 1. pol. 20. stol. - V dešti

Dřevořez, 27x18 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Sklo prasklé. Rám mírně poškozen.

Japonsko 1. pol. 20. stol.
59638. V dešti
Dražba ukončena:13.05.2021 21:39:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč