Jana Míčková - Abstraktní kompozice Královna - oboustranný obraz

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jana 61. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940
Malířka, restaurátorka. Studovala figurální a monumentální malbu u profesorů Tittelbacha, Sychry a Paderlíka na AVU v Praze, na základě francouzského stipendia absolvovala studijní pobyt na Academie des Beaux Arts v Paříži. Vedle malby se věnuje designu skla, tvorbě pro architekturu, především vitráží a skleněných stěn. Zabývá se též restaurováním.

77623. Abstraktní kompozice Královna - oboustranný obraz
Dražba ukončena:25.05.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč