Jan Šír

67883. Výhled na Pražský hrad

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Šír Jan 1940. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen