Olej na kartonu, 67x76 cm. Signováno vlevo dole Sedláček. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1925 - 1996
Narodil se v Olomouci. Studoval na škole umění ve Zlíně u prof. Hofmana, Kousala, Hrocha, Kavana. Věnoval se převážně krajinomalbě. Inspirací mu byl rodný kraj.