Olej na kartonu, 28x20 cm. Signováno vpravo dole Jan Šebek. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 56 cm
o autorovi: 1890 - 1966
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.