Jan Šebek - Korčula

Olej na překližce, 37x46 cm, signováno vlevo dole Jan Šebek, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1890 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

6941. Korčula
Dražba ukončena:25.01.2017 19:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč