Jan Sázel - Bohatá kytice

Olej na plátně, 66x51 cm. Monogramováno vpravo dole J.S. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Vzadu přípis J. Sázel.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1898-1968
Narodil se v Kojetíně. Soukromě studoval u prof. Engelmüllera, poté AVU u prof. Obrovského. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, kde náměty čerpal v rodném kraji, portréty a zátiší.

Jan Sázel
106671. Bohatá kytice
Dražba ukončena:10.12.2023 20:52:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč