Olej na plátně, 66x51 cm. Monogramováno vpravo dole J.S. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Vzadu přípis J. Sázel.
Nejdelší strana: 81 cm
o autorovi: 1898-1968
Narodil se v Kojetíně. Soukromě studoval u prof. Engelmüllera, poté AVU u prof. Obrovského. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, kde náměty čerpal v rodném kraji, portréty a zátiší.