Jan Saudek - Život

Digitální tisk na plátně, 43x35 cm. Signováno vpravo dole fixou Jan Saudek a vzadu fixou Jan Saudek. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

83785. Život
Dražba ukončena:28.09.2022 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč