Jan Raška - Surrealistická krajina

Pastel, 44x40 cm. Signováno vpravo dole Raška 92. Nerámováno.

Nejdelší strana: 44 cm

74982. Surrealistická krajina
Dražba ukončena:27.03.2022 21:15:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč