Olej na sololitu, 50x56 cm. Signováno vpravo dole Pospíšil. Rámováno.
Stav: Rám poškozen, odřený.
o autorovi: 1952
Narodil se v Dolních Bojanovicích u Hodonína. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Kromě volné tvorby se věnuje také pedagogické činnosti, je ředitelem SUPŠ v Uh. Hradišti.