Jan Pecina - Společnost u stolu

Olej na kartonu, 43x55 cm. Signováno vpravo dole Jan Pecina 82. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Jan Pecina
20244. Společnost u stolu
Dražba ukončena:30.05.2018 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč