Olej na plátně, 67x90 cm. Signováno vpravo dole Mudrák. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1923-1970 Slovenský incitní malíř. Považovaný za jednoho z nejlepších malířů Tater.