Ján Mudrák - Kriváň

Olej na plátně, 67x90 cm. Signováno vpravo dole Mudrák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923-1970
Slovenský incitní malíř. Považovaný za jednoho z nejlepších malířů Tater.

Ján Mudrák
72924. Kriváň
Dražba ukončena:23.02.2022 23:15:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč